E-faktura

E-faktura, to elektroniczny odpowiednik faktury papierowej, zawierający te same dane i tą samą ważność. Wysyłana jest w formacie PDF na podany przez klienta adres e-mail, który zdecyduje się na takie rozwiązanie.

Faktura elektroniczna posiada zgodne z rozporządzeniem Ministra Finansów z 20 grudnia 2012 r. (Dz.U. 2012r., poz 1528) taką samą wartość prawną, jak dokument w formie papierowej.
E-fakturę należy przechowywać w wersji elektronicznej, a w razie potrzeby w takim formacie dostarczyć do instytucji finansowych lub wydrukować.

Jeśli chcesz korzystać z Elektronicznej Faktury, wystarczy że wypełnisz „Formularz akceptacji e-faktury” dostępny na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie spółki. Następnie wypełniony i podpisany formularz prosimy złożyć w siedzibie spółki lub wysłać na adres siedziby.

Korzyści
– Dostępność: zawsze, kiedy masz dostęp do Internetu
– Terminowość: E-FAKTURĘ otrzymujesz zawsze w tym samym dniu miesiąca, na czas bez obaw, które występują przy wysyłce drogą pocztową
– Bezpieczeństwo: nie trafi w niepowołane ręce, Otrzymasz ją na swój adres E-Mail, podany przy rejestracji
– Ekologia: brak rachunków papierowych, a więc mniej ściętych drzew
– Wygoda przechowywania: E-FAKTURA nie zajmuje miejsca, w przeciwieństwie do faktur papierowych przepełniających szafki.
– Ponadto – korzystanie z usługi jest bezpłatne